Zoekresultaten 0

Co-creators

Maak kennis met compatibele architecten, fabrikanten, aannemers en experten

Stel jouw 'Open Design & Build' team samen.

Architecten & designers

Roel Vandebeek
Productdesigner | Depot Roel Vandebeek
roel@depotroelvandebeek.be
Chris Troniseck
Architect | Kernhub
christro@icloud.com
Pascal Musch
Zaakvoerder | architectural design MUSCH-EUM
pascal@musch-eum.be
Bram Bijnens
Architect | Bijnens - Kellens architecten
info@bijnens-kellens.be
Ruben Braeken
Architect | B+ architecten
rbr@rubenbraeken.be

Fabrikanten & producenten

Franco Marchetta
Zaakvoerder | Sagoma Group
fm@sagomagroup.com
Axel van der Donk
CTO | Bao Living
axel@baoliving.com
Joep Römgens
Head of engineering | Schüco Belgium
JRoemgens@schueco.com
Herman Van der Schoepen
Key Account Manager | Saint-Gobain Interior Solutions
herman.van.der.schoepen@gyproc.be

Aannemers & leveranciers

Bart Soors
Sales manager | VVS-Straatmeubilair
bart@vvsnv.be
Filip Biesmans
Bestuurder | Tectum Group
fbi@tectumgroup.be

Experten & kennisdelers

Jan Van Loo
Coordinator | LabLand
jan@labland.be
Mieke Vandenbroucke
Inhoudelijk medewerker | Vibe
mieke.vandenbroucke@vibe.be
Stijn Brancart
Expert circulair bouwen | Vibe
stijn.brancart@vibe.be
Luc François
Senior projectleider | WTCB
luc.francois@bbri.be

Structurele partners

Karine Van der Schoot
Subsidie adviseur | A-Chief
karine@a-chief.be
Hans Vermeulen
CEO | Onesto
hans.vermeulen@onesto.vlaanderen